تلفن: ۳۸۴۴۲۳۲۵-۰۵۱
26ژانویه 2011

848

نرم افزار فروشگاهی ساده قفل دار

توسط مدیر سایت

مشاهده آنلاین نمونه کار

نرم افزار فروشگاهی ساده قفل دار

این نرم افزار نیز ویژه فروشگاهها طراحی گردیده . قفل سخت افزاری دارد که فقط با وصل بودن قفل به درگاه usb سیستمتان میتوانید نرم افزار را اجرا کنید و از امنیت بالایی برخوردار است. تمامی امکانات فروشگاهی ساده را دارد تنها تفاوتش این است که نرم افزار فروشگاهی ساده فقط بر روی یک سیستم نصب میشود و کدفعال سازی دارد. البته اگر ویندوز دوباره نصب شود امکان دادن کد مجدد و نصب بر روی همان سیستم وجود دارد ولی سریال هاردش باید همان سیستم قبلی باشد. ولی در نرم افزار قفل دار محدودیت نصب نداریم و روی هرچندسیستم که بخواهید نصب میشود البته فقط با همان سیستمی که قفل به آن وصل است در هر لحظه میتوانید کار کنید.

 

در نرم افزارهای فروشگاهی ساده ارزش افزوده و گزارشات فصلی وجود ندارد . پس اگر نیاز به ثبت و ارائه ارزش افزوده دارید پیشنهاد میگردد پکهای فروشگاهی ارزش افزوده و یا شرکتی ارزش افزوده را تهیه نمایید.

 

نرم افزار فروشگاهی ساده قفل دار یا تمامی نرم افزارهای قفل دارمان قابل ارتقاء هستند یعنی امکانات و ماژولهای مطرح شده در قسمت ماژول را میتوانیم به این نرم افزارها اضافه کنیم و در حقیقت نرم افزار شما ارتقاء می یابد. و در این پروسه نرم افزار خاص شما بصورت اختصاصی با ابزارهای موردنیاز شما ساخته میشود.

ارتقاء نرم افزارها درچرتکه چون بصورت روبوتیک انجام میشود در زمان بسیار کوتاه و با حاشیه بسیار امنی اتفاق می افتد پس از این لحاظ نیز مشتریان چرتکه با خیال راحت میتوانند ارتقاء های مورد نیاز را انجام دهند.